Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Chrzanów

Chrzanów: jak to jest z tym glutenem?

4.04.2014, Kluby zdrowia

Na zachodzie coraz popularniejsza staje się dieta G-Free. Nietolerancja na gluten występuje u 1% populacji. Czy są zatem jakieś konkretne powody ku temu, aby „zdrowi” ludzie przechodzili na dietę bezglutenową? O tym już 15 kwietnia dowiemy się w Klubie Zdrowia w Chrzanowie prowadzonym przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Pod pojęciem „gluten” kryją się białka roślinne występujące przede wszystkim w ziarnach przenicy, żyta i jęczmienia. Na dietę bezglutenową przechodzi coraz więcej osób. To kolejny kulinarny trend zza oceanu czy mądry wybór? Początek zajęć Klubu Zdrowia w Chrzanowie we wtorek, 15 kwietnia, o godzinie 18 w chrzanowskim MOKSiR, przy ul. Broniewskiego 4 (sala 33). Wątpliwości na temat glutenu będzie rozwiewał Krzysztof Roszkowski, promotor zdrowia z wieloletnim doświadczeniem w zakresie poradnictwa dotyczącego stylu życia.

Dodatkiem do ciekawej prelekcji będzie degustacja zdrowej żywności oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Chrzanów

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850
z dopiskiem: „filia Chrzanów”

Kierownik: Tadeusz Mamica
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 694 204 714

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij