Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Chrzanów: o dobrodziejstwach płynących z ruchu

Klub Zdrowia w Chrzanowie, działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem poświęcone aktywności fizycznej. Wstęp wolny!

Dla tych, co zrobili sobie zimową przerwę od sportu, mamy dobrą wiadomość: idzie wiosna, czas ruszyć z domu i zacząć ćwiczyć! Wszystkich szukających motywacji do ćwiczeń wolontariusze ChSCh zapraszają na spotkanie z fizjoterapeutką Dorotą Bar. Prelegentka opowie, dlaczego warto ćwiczyć, oraz o tym, gdzie i jak znaleźć motywację. Pamiętajmy, że dzięki regularnej gimnastyce nie tylko czujemy się lepiej, ale też lepiej wyglądamy, wzmacniamy odporność, słowem – ogólną kondycję organizmu.

W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu będzie degustacja zdrowej żywności, a także możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Osoby zainteresowane tematem będą mogły zakupić literaturę o tematyce zdrowotnej.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Chrzanowie odbędzie się we wtorek, 18 lutego, o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego 4. Program jest współorganizowany z Burmistrzem Miasta Chrzanowa. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij