Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Chrzanów

Chrzanów: o dobrodziejstwach płynących z ruchu

14.02.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Chrzanowie, działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem poświęcone aktywności fizycznej. Wstęp wolny!

Dla tych, co zrobili sobie zimową przerwę od sportu, mamy dobrą wiadomość: idzie wiosna, czas ruszyć z domu i zacząć ćwiczyć! Wszystkich szukających motywacji do ćwiczeń wolontariusze ChSCh zapraszają na spotkanie z fizjoterapeutką Dorotą Bar. Prelegentka opowie, dlaczego warto ćwiczyć, oraz o tym, gdzie i jak znaleźć motywację. Pamiętajmy, że dzięki regularnej gimnastyce nie tylko czujemy się lepiej, ale też lepiej wyglądamy, wzmacniamy odporność, słowem – ogólną kondycję organizmu.

W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu będzie degustacja zdrowej żywności, a także możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych. Osoby zainteresowane tematem będą mogły zakupić literaturę o tematyce zdrowotnej.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Chrzanowie odbędzie się we wtorek, 18 lutego, o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego 4. Program jest współorganizowany z Burmistrzem Miasta Chrzanowa. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Chrzanów

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850
z dopiskiem: „filia Chrzanów”

Kierownik: Tadeusz Mamica
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 694 204 714

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij