Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Chrzanów: oczyszczanie organizmu za pomocą warzyw

Klub Zdrowia w Chrzanowie działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie, którego tematem tym razem będzie oczyszczanie organizmu.

„Post Daniela” to niezwykle prosta i krótka kuracja. Polega na spożywaniu surowych owoców i warzyw. W jej trakcie należy także pić wodę. Gościem spotkania klubu zdrowia będzie promotor zdrowia Jarosław Woźniak, który wyjaśni dokładniej, na czym ten post polega

– Ogólnie mówiąc, dieta trwa 10 dni, służy oczyszczaniu i odtruwaniu organizmu – tłumaczy Jarosław Woźniak.

Praktykując „Post Daniela” zyskujemy 2–3 godziny wolnego czasu dziennie, który dotychczas wykorzystywaliśmy na przygotowywanie posiłków. Dzięki temu wydłuża się dzień.

– Oszczędzamy gaz i prąd – warzywa i owoce jemy na surowo. Lodówka stoi pusta, więc także można ją wyłączyć. Zaoszczędzony czas możemy poświęcić na kontemplację czy hobby – podkreśla prelegent.

Więcej na temat „Postu Daniela” na spotkaniu Klubu Zdrowia w Chrzanowie, które odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 18 w MOKSiR, przy ul. Broniewskiego 4.

W programie zajęć także degustacja zdrowej żywności, możliwość wykonania badań profilaktycznych – ciśnienia krwi, pojemności płuc oraz obliczenia BMI (współczynnika masy ciała).

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij