Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Chrzanów: żyć zdrowiej, odżywiając się mądrzej

Wolontariusze chrzanowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia. Zajęcia będą poświęcone rozważnemu odżywianiu. Przyzwyczajenie jest drugą natura człowieka i ciężko z nim zerwać. Przyjdź po inspirację do zmian na najbliższe zajęcia!

XXI wiek stał się plagą chorób cywilizacyjnych, takich jak miażdżyca, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie, osteoporoza… Ich przyczyna leży zwykle w złych nawykach żywieniowych. Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Chrzanowie prelegent Jarosław Woźniak podpowie, jak zaplanować zdrowe żywienie, by ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych. W ramach spotkania oprócz wykładu będzie także degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Chrzanowie odbędzie się we wtorek, 18 listopada, o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego 4. Program jest współorganizowany z Burmistrzem Miasta Chrzanowa. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij