Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Chrzanów

Chrzanów: żyć zdrowiej, odżywiając się mądrzej

14.11.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze chrzanowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia. Zajęcia będą poświęcone rozważnemu odżywianiu. Przyzwyczajenie jest drugą natura człowieka i ciężko z nim zerwać. Przyjdź po inspirację do zmian na najbliższe zajęcia!

XXI wiek stał się plagą chorób cywilizacyjnych, takich jak miażdżyca, cukrzyca, otyłość, nadciśnienie, osteoporoza… Ich przyczyna leży zwykle w złych nawykach żywieniowych. Na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Chrzanowie prelegent Jarosław Woźniak podpowie, jak zaplanować zdrowe żywienie, by ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych. W ramach spotkania oprócz wykładu będzie także degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Chrzanowie odbędzie się we wtorek, 18 listopada, o godzinie 18 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji przy ul. Broniewskiego 4. Program jest współorganizowany z Burmistrzem Miasta Chrzanowa. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Chrzanów

Nr konta bankowego:
13 2030 0045 1110 0000 0270 6850
z dopiskiem: „filia Chrzanów”

Kierownik: Tadeusz Mamica
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 694 204 714

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij